«

»

Ankara Evden Eve Nakliyat

Simge Nakliyat‘a Hoşgeldiniz. Deneyimli Bir Ankara Evden Eve Nakliyat Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. 21 Yıllık Tecrübemiz İle Ankara Ev Taşıma Alanında Tam Donanımlı Bir Alt Yapı İle Çalışıyoruz. Edindiğimiz Ankara Nakliyat Bilgi Birikimi Sayesinde Siz Değerli Müşterilerimizin Evlerini Sorunsuz Taşıyoruz. Ankara’nın Çankaya, Sincan, Çayyolu Ve Batıkent İlçelerinde Evden Eve Nakliyat Ankara Hizmetimiz Vardır. Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Son Derece Önemlidir.

(1-) Müşteri 10 Müşteri Getirir Bilincinde Özenle Ankara Evden Eve Taşımacılık Yapıyoruz. İçinde Bulunduğumuz Covid-19 Sürecinde Hijyen Ve Sağlık Kurallarına Elimizden Geldiğince Dikkat Ediyoruz. Araç Ve Gereçlerimizi Her İş Sonrası Dezenfekte Ediyoruz. Ankara Evden Eve Nakliye Bölümünde Çalışan Tüm Elemanlarımızın Sağlık Kontrolleri Aşıları Yapılmıştır. Maske Ve Eldiven Takma Gibi Önlemleri Mutlaka Alıyoruz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Süreci İçin Özel Planlama Yaparak Taşımaya Başlıyoruz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler.?

Ankarada Evden Eve Nakliyat Sırasında Sorun Yaşamamak İçin En Doğru Planı Yapmak Gerekir. Bunu Yapabilmek İçin Bilgi Alış Verişinde Bulunmamız Gerekir. Biz Size Kısaca Neler Yapacağımızdan Bahsedelim.

A ) Ekspertiz Aşaması Ankara Evden Eve Taşıma Ekspertiz Aşamasında Hem Tanışma Hem De Eşyaların Tespiti Konusunda Anlaşmaya Varıyoruz. Bu İşlem Sırsında Fiyatlandırmadan Tutun, Asansör Ve Kamyonların Yanaşacağı Alanlara Kadar Tüm İş Planlanıyor. Taşıma Günü Belirleniyor. Bizden Almak İstediğiniz Ek Hizmetler Var İse Bunlar Belirleniyor Ve İşe Başlamak İçin Sözleşme Yapılıyor.

B ) Taşınma Günü Eşya Toplama Ankara Ev Taşıma Günü İlk Olarak Küçük Ev Eşyaların Toplanması İle İşe Başlıyoruz. Büyük Eşya Taşıma Ve Paketleme İşinin Kolay Olabilmesi İçin Ayak Altında Bulunan Eşyalar Koli İçlerine Yerleşir. Mutfak Eşyaları, Ayakkabılar,Biblolar Vesaire Hepsi Toplanır Ve Daha Sonraki Adıma Geçilir. Bu Arada Elbise Ve Tekstil Malzemelerinizi Önceden Sizin Toplamış Olmanız Gerekir.

C ) Mobilya Beyaz Eşya De Monte İşlemi Toplama İşlemini Ardından Paketlemeli Taşıma Olacağı İçin Büyük Eşyalar Küçülteme Yani De Monte İşlemine Tabi Tutulur. Yatak Odası Dolabı, Tv Ünitesi Gibi Mobilyalar Sökülür. Beyaz Eşyalar Sökülür Ve Varsa Emniyet Vidaları Takılır. Paketlemeye Hazır Hale Gelir. Koltuk Takımları En Azından Kolları De Monte İse Sökülür Ve Kapılardan Geçecek Hale Getirilir.

D ) Evden Eve Paketleme Aşaması Ankara Nakliyat Evden Eve Taşımacılık İçin En Önemli Adım Ambalajlama İşlemidir. Eşyalarınızın Taşınma Esnasında Zarar Görmemesini Sağlayan En Etkili Yöntem Paketlemeli Taşımacılıktır.

Simge Nakliyat Olarak Baloncuklu Naylon Halk Arasında Pıt Pıtlı Naylon Denilen Malzeme İle Tüm Ev Eşyalarınızı Paketliyoruz.

E ) Çelik Kasa Aracımıza Yükleme Aşaması Tüm Eşyalar Hazır Hale Geldikten Sonra Yükleme Aşamasına Geçilir. Yükleme De En Az Paketleme Kadar Önemlidir. Araç İçinde Doğru Şekilde İstifleme Yapılmaz İse Eşya Zarar Görebilir. Büyük Ve Ağır Parçalar Alt Kısma Kırılacak Ve Hafif Eşyalar Üst Kısma Gelecek Şekilde istiflenir. Ayrıca Evde Hemen Kullanmanız Gereken Eşyalar Araca En Son Yüklenir Ve İlk Önce İndirilir.

Örneğin Bardak Tabak,Fırınlı Ocak Ve Temizlik Malzemeleri Gibi Eşyalar. Yüksek Katlardan Taşınma Yapılacak İse Ankara Asansörlü Taşımacılık Aracımız Kurulur Ve Taşıma Yapılır.

Hafta Sonu Çalışıyoruz Müşterilerimizden Gelen En Çok Sorulardan Birisi Hafta Sonu Yasak Olduğu İçin Çalışıp Çalışmadığımız. Bölgemizde Ankara Evden Eve Nakliyat Firmalarına Ev Taşıma Konusunda Her Hangi Bir Yasak Veya Kısıtlama Şuan Yoktur. Ankara Nakliye Firmalarına Ve Diğer Tüm Ülke De Hizmet Veren Nakliye Ve Lojistik Firmalarına Yasak Yoktur.

Ankara Şehirlerarası Ev Taşıma İşleriniz İçin Sizin Kendinize Seyahat İzin Belgesi Almanız Zorunludur. Alo 199 Çağrı Merkezinden Seyahat Belgesi İle İlgili Detayları Öğrene Bilirsiniz. Cumartesi Ve Pazar Günleri Ankara Evden Eve Taşıma Yapmak İçin Firmamıza Her Hangi Bir Yasak Uygulanmamaktadır. Önceden Randevu Almanız Halinde Hafta Sonu Evinizi Taşıyoruz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Konusunda Yaşantımız Boyunca Yıllardır Bazı Nedenlerden Dolayı Yaşadığımız Şehirleri Veya Lukasyonları Değiştirmek Zorunda Kalırız. Bazen İş Değişimi, Bazen Keyfi Bazende Yeni Ev Alımı Sonucunda Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti Gereke Bilmektedir. Türkiye’de Şehirlerimiz Büyüdükçe Yüksek Katlı Binalarımız Da Giderek Çoğalmaktadır. Bu Da Taşınma Süreçlerini Ve Maliyetlerini Etkilemektedir. Apartmanlardan Ev Taşıma İşlemi Müstakil Bir Katlı Evlere Göre Oldukça Zor Ve Zahmetli Ola Bilmektedir.

Bizler Ankara Evden Eve Nakliyat Firması Simge Taşımacılık Olarak Bu Zorlu Taşıma Sürecini En İyi Şekilde Yürütmek Ve Eski Evinizde Bulunan Tüm Eşyalarınızı Yeni Evinize Taşımak İçin Ankara’da En Çok Tavsiye Edilen Firmalar Arasındayız. İster Ankara Şehir İçi Yada Şehirlerarası Nakliye Alanında Evden Eve Nakliye Personelimiz İle Geçmişten Gelen Tecrübelerimiz Doğrultusunda Sizlere En Kaliteli Hizmeti Sunabilmek İçin Geniş Araç Filomuzla 7/24 Hizmetinize Hazırız.

Ankara Ev Taşıma Sürecinde Eşyalarınıza Güvenli Taşımayı Temelinde Görev Edinmiş Ve Eşyalarınızı Sigortalayarak Taşıyan Nadir Firmalar Arasındayız. Ankara Evden Eve Nakliyat Şirketi Simge Taşımacılık, Ankara Nakliye Sektörü Her Zaman Her Şeyin Profesyonel Olması Gerektiren Ve Hata Kabul Etmeyen Bir İş Koludur. Bu Sebeple Nakliye Sürecinin İyi Şekilde Planlanması Ve Hazırlanması Gerekmektedir.

Hayatımızda Büyük Anıları Olan Eşyalarınızı Emanet Ettiğiniz Ankara Nakliyat Firmaları Süreç Yönetiminde Çok İyi Olmalıdır. Çünkü Sorunsuz Bir Ankara Nakliyat Süreci İyi Planlama İle Gerçekleşmektedir. Risk Etmeni Ola Bilecek Asansör Kurulumu, Eşya Paketlemesi, Eşyaların Asansöre Yüklenme Süresi, Eşyaları Taşıyacak Aracın Belirlenmesi Ve Yol Planı Hazırlayarak Bir Çok Olumsuzluğu Önceden Bertaraf Etmiş Oluyoruz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Yıllar Önce Sektörde Attığımız Sağlam Yatırım Ve Müşteri Portföyü Doğrultusunda Günümüzde De Büyük Bir Hızla Büyüyerek Mutlu Müşteriler Oluşturmaya Devam Eden Sektörün Öncüsü Firmalardan Birisiyiz. Her Zaman Yaptığı İşe Özen Gösteren Deneyimli Bay & Bayan Personel Kadromuz İle Sizler İçin Uzakları Yakın Etmeye Devam Ediyoruz.

Eşyalarınızı Sorunsuz Şekilde Yeni Evinize Taşımanın Yanı Sıra Eşyalarınıza Zarar Vermeden Bu İşi Yapmanın Gururu İçindeyiz. Biz Simge Taşımacılık Olarak Her Zaman Taşınmanızı Kolaylaştırma, Sorunsuz Bir Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almanız İçin Buradayız Saygılarımız İle Kurucumuz Muharrem Doğan.

Ankara Evden Eve Nakliyat İletişim