«

»

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Merkezi Ankara’da Olan Ankara Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri Vermekte Olan Simge Nakliyat Firmamız Siz Değerli Ankaralı Müşterilerimizin Taşınmayı Daha Kolay Bir Hale Getirmek İçin Ankara Şehir İçi Nakliyat Hizmetine Başlamıştır.

( Ankara Şehir İçi Taşınmada Nelere Dikkat Edilmelidir…! )

Ankara Evden Eve Nakliyat Olsun
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Gibi
Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları Olarak
Ankara Evden Eve Taşımacılık Veya
Ankara Şehirler Arası Nakliyat ’Ta
Ankara Nakliyat Firmaları Olan
Ankara Şehir İçi Nakliyat Çalışma Prensibi Olarak Kendimize Bir Pirensip Edindik.

Ankara Şehir İçi Nakliyat / Ekspertiz Hizmeti Vermekteyiz.

Firma Personellerimizi Evinize Yada İş Yerinize Göndererek Eşyalarınızın Kapladığı Alan, Ev Taşıma Koşulları Ve Fiyatlandırması Hakkında Sizlere Ayrıntılı Olarak Bilgi Veriyoruz. Ücretsiz Olan Bu İşlemden Yararlanmak İçin Yapmanız Gereken Tek Şey Bizimle İrtibata Geçmeniz Ve Taşınma Talebinde Buluna Bilirsiniz.

Simge Nakliyat Firmamız 50.000 TL Tutarında İsteğe Bağlı AXA Sigorta Güvencesi  İle Ankara Şehir İçi Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Vermektedir.

Ankara Şehir İçi Nakliyat / Sigortalı Taşımacılık

Ankara Ev Taşıma İşlemi, Büyük Bir Dikkat, Büyük Bir Özen Ve Titizlik Gerektiren, Hata Kabul Etmeyen Ve En Küçük Bir Sorunda, Büyük Üzüntülere Yol Aça Bilecek Bir İştir. Eşyalarınıza En Az Sizin Verdiğiniz Değer Kadar Değer Veriyoruz, Bunun Gereği Ve Göstergesi Olarak Da Taşınma İşleminin Her Aşamasında Eşyalarınızın Korunmasını Sağlıyoruz. Tüm Tedbir, Dikkat Ve Titizliğine Rağmen, Yine De Oluşa Bilecek Her Hangi Bir Olağan Üstü Duruma Ve Olası Kazalara Karşı Eşyalarınızı Sigortalama İşlemi Gerçekleştiriyoruz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat / Paketlemeli Taşımacılık

Profesyonel Ekibimiz Tarafından Eşyalarınız Demonte Edilerek Titizlikle Paketlenir Ve Koruma Altına Alınır. Paketleme Malzemesi Olarak Her Zaman En Çağdas Ve En İyi Sonuç Veren Malzemeler Seçilir. Baloncuklu Naylon Ve Oluklu Mukavva Eşyalarınızın Korunması İçin Özellikle Seçilen Malzemelerdir. Şehir İçi Paketleme İşlemini Titizlikle Yapılacak Ve Eşyalarınıza Zarar Vermeden Gerçekleştirilecektir.

Kırılabilecek Olan Tabaklarınız, Bardaklarınız, Kristalleriniz VB. Hepsi Tek Tek Bayan Personellerimiz Tarafından Ayrı Ayrı Paketlenerek Kırılması Ve Çizilmesi Engellenecektir. Diğer Aşamalarda Olduğu Gibi Özellikle Paketleme Aşamasında Büyük Bir Titizlik Göstermekteyiz.

Ankara İlçe Ve Semtlerinde Ev Eşyası Taşımak İçin Ankara Şehir İçi Nakliyat Firmamıza Ulaştığınızda Firmamız Yetkilisine Eşyalarınız, Bulunduğunuz Katlar Ve Mesafe Hakkında Bilgi Verdikten Sonra Ortalama Bir Ankara Şehir İçi Nakliye Ücreti Öğrene Bilirsiniz. Size Uygun Bir Gün Ve Saatte Ekspertiz Arkadaşımız Evinize Gelip Ev Eşyalarınızın Tespitini Yapıp Etüt Ettikten Sonra Ankara Şehir İçi Nakliyat Ücretini Size Bildirmektedir.

Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları İçin Firmamız İle İletişime Geçebilirsiniz. Simge Nakliyat Şehir İçi Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmetimizde Randevu Aldığınız Taşınma Gününde Sabah 08:30 Suları Ankara Şehir İçi Nakliyat Ekibimiz Evinizde Olacaktır. Siz Sadece Kendinize Ait Özel Eşyalarınızı Yanınıza Alıyorsunuz (Ziynet Eşyası, Para, Silah VB.) Geri Kalan Eşyaların Toplanıp Ambalajı Firmamız Personeli Tarafından Yapılmaktadır.

Kırılacak Eşyalarınız Sıfır Ambalaj Kağıdına Sarılıp Özel Kasalara Konur, Mobilyalarınız Sökülüp 3 Katlı Balonlu Naylon İle Ambalajı Yapılır, Beyaz Eşyalarınız, Koltuklarınız 3 Katlı Balonlu Naylon İle Ambalajı Yapılır. Askılı Elbiseleriniz Sıfır Elbise Poşetine Geçirilip Aracımızdaki Sabit Kapalı Dolaba Asılır. Katlı Olan Eşyalarınız Sıfır Karton Koliler Konup Koli Üzerine Oda Bilgisi Yazılır.

Hurçlar Halılarınız Sıfır Naylon İle Ambalajı Yapılır. Perdeleriniz Ve Aydınlatma Ürünleri Sökülüp Paketlenir. Ambalaj Ve Paketleme İşlemi Bittikten Sonra Firmamız Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat Aracımız Gelir Ve Eşyalarınızın Araca Yükleme İşlemi Başlar. Ankara Şehir İçi Nakliyat Sırasında Ev Eşyalarınızda Firmamız 50.000 TL Ankara Şehir İçi Nakliyat Sigortası Bulunmaktadır.

Yeni Evinize Gidildiğinde Mobilyalarınız Montajı Yapılır, Beyaz Eşyalarınızın Bağlantısı Yapılır, Paketlenen Koliler Odalarına Konur Eşyalarınızı İstediğiniz Şekilde Oda İçi Dizayn Edilir. Ankara Şehir İçi Evden Eve Hizmeti Almak İçin Simge Nakliyat Firmamızın K-3 Yetki Belgesi Sahibi Olduğunu Söylemek İsteriz Sizlere Tavsiyemiz Anlaştığınız Her Hangi Firma İçin Yetki Belgesi Olmasına Lütfen Dikkat Ediniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat İletişim