Hakkımızda

Simge Evden Eve Nakliyat 2000’De Ankara Sincan İlçesinde Muharrem Doğan Tarafından Kurulan Bir Aile Şirketidir. Kaliteli Hizmet Anlayışımız İle Tüm Türkiye’de Profesyonel Bir Evden Eve Nakliyat Hizmeti Yürütmekteyiz. Başta Sincan Kuruluşlu Firmamız Şimdilerde İse Tüm Türkiye’de Ev, Ofis, Kurum Ve Kuruluşların Taşımlarını Gerçekleştirmektedir Uzman Bay Bayan Elaman Kadromuz İle Bir Yerden Başka Bir Yere Ev Taşıma İşlemlerinde Sizlere Profesyonel Bir Ankara Ev Taşıma Hizmeti Sunmaktayız. Mobilya Montaj Ve De Montaj Hizmetlerini Profesyonel Marangozlarımız Tarafından Eksiksiz Ve Tertipli Bir Şekilde Yerine Getirmekteyiz, Ev Eşyalarınızın Taşıma Esnasında Her Hangi Bir Zarar (Kırık, Çizik, Kirlenme, VS) Karşı Korumak İçin Uzman Paketleyicilerimiz Tarafından Kusursuz Bir Şekilde Ambalajlanması Yapılır.
Simge Nakliyat HakkımızdaTürkiye’De Nakliye Hizmeti Verirken Eksiksiz Ve Aksamaması İçin Sektörde Yapmış Olduğumuz Dev Yatırımlar İle Adeta Adımızı Bir Sembol Haline Getirdik, Yapmış Olduğumuz Yatırımlar; Ulaşımların Hızlı Olaması İçin Araç Gücümüz 15 Katına Çıkararak 90’Dan Fazla Geniş Bir Kamyon Filosu Oluşturduk, Hizmetlerin Daha Hızlı Ve Yeterli Olması İçin 160’Dan Fazla Personel Eğiten Ve Toplamda 380 Kişiden Oluşan Dev Uzman Bir Ekibe Sahibiz Ve Mobilya Ambalajlama Hizmetlerimizi En İyi Şekilde Yapmak İçin Sincan Sanayisinde Kendimize Ait Ambalajlama Ürünleri Üreten Bir Fabrika Kurduk.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Müşterilerimize Daha İyi Ve Kusursuz Bir Ev Taşıma Hizmeti Gerçekleştirmek İçin Sürekli Olarak Gelişen Ve Çalışan Bir Ankara Firmasıyız. Her Müşterinin İhtiyaçları Doğrultusunda Yön Alan Ve Daima Yenilikçi Fikirleri Olan Bir Kalite Politikamız Var.

MİSYONUMUZ:

İyi Eğitilmiş Elaman Kadromuz İle Tüm Türkiye’de Evden Eve Nakliyat Sektöründe Büyük Yatırımları Olan Ve İşini Layığıyla Yapan Bir Misyonumuz Var. Toplamda 500 Kişiye İş Veren Ve Ülkesine Katkıda Bulunan Sürekli Olarak Kendini Güncelleyen Bir Anlayışa Sahibiz, Tüm Türkiye’de Kendi Alanında Bir Marka Olmayı Başardık.

VİZYONUMUZ:

Sürekli Gelişmekte Olan Ve Kaliteyi Temellerinde Barındıran Güce Sahibiz. Geleceğe Yönelik Büyük Yatırımlar Yaparak Sektörde Büyük Gelişmeler Sağlamaktayız. Simge Nakliyat Olarak Dürüstlük Üzerine Dayalı Bir İlkemiz Ve Vizyonunu Geçmişinden Alan Bir Anlayışa Sahibiz.
Ankara Evden Eve Nakliyat İletişim